[google95e352881b4bffcd.html]

Viņi var izrīkoties ar sabiedrisko īpašumu, nodokļu naudu pēc saviem ieskatiem. - Психолог Константин Жихарев - Психолог Рига. Psihologs Rīga.

Psihologs Konstantīns Žiharevs - Rīga

Помогу найти выход из сложной жизненной ситуации. Квалифицированный психолог Константин ЖихаревКонфиденциальная консультация от 35,00 EUR за час.Я работаю не с проблемами, а с личностями!Я работаю в ключе консультативной психологии.Доброго времени суток!Помогу научиться изменять себяПомогу с уверенностью посмотреть впередСделайте свой правильный выборРуководствуйтесь своей интуицией, доверяйте ейСлушайте свои собственные ощущенияНе огорчайтесь - у Вас все получится!Помогу найти выход из сложной ситуацииПомогу с оптимизмом посмотреть вперед Помогу нуждающимся в психологической помощи.

Перейти к контенту

Viņi var izrīkoties ar sabiedrisko īpašumu, nodokļu naudu pēc saviem ieskatiem.

Психолог Рига. Psihologs Rīga.
Опубликовано вход Политика ·
Tags: Viņivarizrīkotiesarsabiedriskoīpašumunodokļunaudupēcsaviemieskatiem.KonstantīnsŽiharevs/
Viņi var izrīkoties ar sabiedrisko īpašumu, nodokļu naudu pēc saviem ieskatiem.
Anželika Jurševica - ..Šajā savā publikācijā, es piedāvāju jums ieskatīties procesā KĀ MĒS PIEĻAUJAM TO, KA MŪS UN MŪSU VALSTI VADA POLITIĶI, KURIEM NERŪP TAUTAS LIKTENIS ...

Kā arī beigās - savu redzējumu un konkrētus soļus - kā iziet no šīs situācijas.
Pēc OECD atzinuma - Latvijā ir VISLIELĀKĀ SOCIĀLĀ NEVIENLĪDZĪBA Eiropas Savienībā.

Tas nozīmē, ka pavisam neliels ļaužu pulciņš ir vienkārši ļoti bagāti, bet pārējie visbiežāk nezina kā savilkt galus kopā. Un te nav runa vienkārši par bagātiem, veiksmīgiem uzņēmējiem, kas ir savu uzdevumu augstumos un tikai tāpēc ir godam nopelnījuši savus miljonus. Nē ! Runa ir par politiķiem, kuri savas ārprātīgās BAGĀTĪBAS SPĒJUŠI SARAUST ESOT AKTĪVĀ POLITIKĀ. Kāds visus 27 gadus, kāds mazliet mazāk.Tikmēr nabadzības riskam visvairāk pakļautās iedzīvotāju grupas mūsu valstī ir mērāmas teju 300 000 cilvēku apmērā. Visvairāk cieš vientuļie pensionāri, ģimenes ar bērniem. Kādam villas Latvijā un ārpus Latvijas, bet kāds piedomā, saņemdams savu algu, pensiju, ko var atļauties nopirkt no pārtikas.
Nesamērīgā nabadzības izplatība drupina un grauj ticību valstij, šie cilvēki tā dzīvojot zaudē prieka sajūtu par savas ikdienas dzīvi. Jautājums ir par izdzīvošanu un eksistēšanu no algas līdz algai, vai vispār emigrāciju pietiekami lielos apmēros priekš mūsu mazās valstiņas. Tas ir ļoti pa šiem Latvijas neatkarības gadiem ietekmējis cilvēku domāšanu, bet līdz ar to ticību un attieksmi pret savu valsti un politiķiem.To bieži lasu ar sapratni, bet skumjām arī jūsu komentāros. Tā ir kāda daļa tautas, kas vai netic, vai arī neieredz valdību, vai ir pilnīgi inerti pret visu apkārt notiekošo, velkot smago savu ikdienas izdzīvošanas nastu.

Nabadzība, izdzīvošana, akla vergošana valdošām aprindām, jo bailes pazaudēt arī to mazumiņu, kas ir... Tāpēc lielākā daļa so cilvēku jūtas neapmierināti, dusmojas dusmojas un lamā valdību, bet politikā neiesaistās. Tādējādi tiek atbalstīta esošā vara... Dzīvo pēc BAIĻU UN EKSISTĒSANAS principa - jebkuras pārmaiņas ir bīstamas, jo var būt vēl sliktāk...
Bet ir ari tā saucamais vidusslānis - cilvēki, kas ir saņēmuši kādu posteni, piemēram, mūzikas skolas direktors, dienesta vadītāja, pašvaldības iestādes valdes locekļa amatu un tādējādi nokļuvuši cieši vadošu ZZS, SASKAŅA, NA, VIENOTĪBAS formālo un neformālo politiķu, viņu politisko partiju skrūvspīlēs. Un atkal tas pats fenomens - SRĪ ŠIE CILVĒKI uzticīgi un bijīgi kalpo saujiņai bagāto. Darbs, ieņemamais amats un atbilstoša alga - tā ir droši un stabili. Un tas nekas, ka labklājība valstī kopumā krītas, ik dienu var lasīt par varas korumpētību un visatļautību. Bet izrādīt interesi par to, kas notiek Latvijā un pašvaldībā, tas var būt viņam apdraudējums - var zaudēt darbu un amatu. Kur nu vēl iesaistīties kādā no politiskām tautas kustībām vai partijām.

Un lūk - tā ir vēl viena daļa tautas, kas ir pasīva un neiesaistās politiskā. Kāmēr amats ir - lai citi dara tās pārmaiņas !
Bet tagad apskatam to mazo daļiņu cilvēku, kuri ir iesaistīti politikā.

Latvijā politiskajās partijās iesaistās tikai apmēram 1% iedzīvotāju, Igaunijā – 2 %, bet Somijā – 8 %. Nav grūti izrēķināt, ka tur ir divreiz vai pat astoņas reizes lielākā savstarpējā konkurence, intelektuālā aprite un rezultātā – daudz labāks iznākums.
Ja apskatam mūsu valsts politisko sistēmu, tad tā ir uzbūvēta tā, lai partiju faktiskie īpašnieki, caur „kasieriem” varētu kontrolēt partijas un līdz ar to kopējos politiskos lēmumus valstī. Tāpēc galvenos lēmumus pieņem ļoti šaura, slēgta grupa. Pārējie partiju biedri vēlēšanu laikā var piedalīties publiskā cirkā un pūst baloniņus, dalīt brošūriņas, avīzītes.

Jāsaka, ka pašiem ēnu kardināliem tas ir gana ērti. Neviens nopietni nemaisās pa kājām un neapdraud viņu varu. Neviens neprasa no viņiem atbildību, par noziegumiem, kā arī nedraud sods par politisko bezatbildību. Viņi var izrīkoties ar sabiedrisko īpašumu, nodokļu naudu pēc saviem ieskatiem. Tā ir ļoti daudzās partijās - NA, ZZS, SASKAŅA, VIENOTĪBA, NO SIRDS LATVIJAI, LRA.
Tātad arī šī mazā tautiešu daļiņa, kas ir iesaistīta politiskās partijās, TIKAI STUTĒ IZREDZĒTOS un sadabūj vēlētājus izredzētajiem savos reģionos.Tātad lepni kalpo ar nozīmīti pie krūtīm (partijas nosaukums) savam saimniekam, pie lielā pīrāga sadales nemaz jau netiek pielaists.
Ja sasummē visus trīs šos iepriekš aprakstītos piemērus, tad mēs iegūstam REĀLI MŪSU ŠODIENDIENAS POLITISKĀS AKTIVITĀTES KOEFICENTU ...
Un TIKAI TĀPĒC šobrīd politiskos procesus nosaka aiz slēgtām durvīm kaut kāda neliela partijas cilvēku spice.
Par kādu politiski- ekonomisko izraušanos un konkurenci mēs varam runāt, dzīvojot šādās komforta zonās ?
Skumji....

Bet ir pokitiskās partijas, kas ir kā bieds esošajai oligarhijas autoritārisma varai. Vienie no tām ir JKP., Rīcības partija.(http://ricibaspartija.lv/programma/) Ne velti A.Lembergs grasās šīs partijas biedru sarakstu, kas startēs uz Saeimas vēlēšanām šī gada 6.oktobtrī likt pie sienas. Jo gudra, tālredzīga un demokrātiski izlēmīga Saeima "Vecajiem vēžiem" ir ne tikai traucējoša, bet pat bīstama.
SAPROTI UN ATZĪSTI PATS SEVI, ja tu esi starp šiem piemēriem.
APZINIES TO, KA TU AR SAVU TĀDA VEIDA DZĪVOŠANU DARI VĒL BAGĀTĀKU OLIGARHU, UN ĻAUJ APZAGT SEVI UN SAVU TAUTU !
Sāksim ar to, ka :

1. SOLIS
Jau ar jūnija mēnesi aktivizēsim JKP atbalstītāju, tautas kustību katrā Latvijas regionā, iesaistoties dažādās sabiedriskās politiskās aktivitātēs, kā savā laikā 90.gados bij Tautas Fronte. Ar mērķi - atmodināt tautu un piesaistīt reālām aktivitātēm un rīcībām, lai mainītu esošo politiski-ekonomisko situāciju valstī .
Dibinot un stabilizējot šo kustību, varēs runāt par tautas vēlētu Prezidentu. Un tādējādi mēs pakāpeniski atgūsim varu savās, tautas rokās.

2. SOLIS.
Jāpalielina partiju iekšējo demokrātiju. Un tas ir jādara tiem, kas ir šobrīd esošie NA, Saskaņā, ZZS, Vienotībā u.c.partiju biedri un ir savā partijā priekšvēlēšanu laikā saujiņai izredzēto STUTES. Nevis tādēļ, lai ieriebtu nelielam politbagātnieku grupējumam, bet, galvenokārt tādēļ, lai panāktu lielāku iedzīvotāju iesaisti DEMOKRĀTISKĀ politiskajā apritē.
Šis ir grūtāks uzdevums, jo, lai to mēs varētu panākt, būs jāiesaistās jau esošajiem partiju biedriem un JĀBEIDZ KALPOT.
Partijas, kurās būs daudz lielāka iekšējā konkurence, varēs daudz vieglāk atbrīvoties no vājiem vai negodīgiem politiķiem, tās varēs piedāvāt ministru un citām atbildīgām pozīcijām cilvēkus no regioniem daudz spēcīgāka "rezervistu soliņa".
Piemēram, nosakot, ka vēlēšanu sarakstus, vismaz daļēji sastāda partiju vietējās nodaļas. Tas liegtu partiju augstākai vadībai šantažēt ierindas biedrus, nepaklausības gadījumā sodot ar liegumu kandidēt. Protams, tas ir tikai viens no priekšlikumiem.

3.SOLIS
BŪT AKTĪVIEM un IET UZ VĒLĒŠANĀM šī gada 6.oktobrī. Balsot par tām partijām, kas nav bijušas Saeimā un valdībā.
Un tas ir tikai sākums...
Vai Latvijā vara šobrīd pieder MUMS - TAUTAI? Pilnīgi noteikti – nē.
DARAM VISU IESPĒJAMO, LAI VARA NONĀK ATPAKAĻ TAUTAS ROKĀS.
Es ticu, ka mēs, Latvijas tauta,ESAM gana gudri un spējīgi paši lemt par savu nākotni.
Cik reizes jau mūsu seņči burtiski no drupām uzcēluši mūsu valsti !
Esam izturējuši okupācijas laikus, izsūtījumus Sībīrijā, 27 gadus oligarhijas gadus ticēdami, ka spēsim atjaunot brīvu un neatkarīgu valsti. Valsti, kuras pamatlikumā Satversmē ir ierakstīts:
LATVIJA IR NEATKARĪGA DEMOKRĀTISKA REPUBLIKA !
LTVIJAS VALSTS SUVERĒNĀ VARAI JĀPIEDER LATVIJAS TAUTAI !


Записи за месяц
Все можно пережить в этой жизни, пока есть для чего жить, кого любить, о ком заботиться и кому верить….
facebook - psiholog.lv
Dzīvības noslēpumi - Таинство жизни
Предварительная запись по тел. +371 29256399
Артиллерийская 46 - 1B, Рига, LV1009
Конфиденциальная консультация
Назад к содержимому